YAĞCI MADENİ YAĞLAR SAN TİC LTD ŞTİ’i kurucularının 1995 yılında girmiş olduğu madeni yağ sektöründe kazandıkları bilgi,birikim ve tecrübeyle 2017 yılında %100 Türk sermayisi ile üstün hizmet ve üstün kaliteli ürün tedariği amacıyla İSTANBUL ’da kurularak satış,pazarlama ve satış destek faaliyetlerine başlamıştır.

Başlıca faaliyet alanlarımız:

• Otomotiv Motor Yağları,
• Otomotiv Dişli ve Transmisyon Yağları,
• Antifriz Grubu, Otomotiv Özel Ürünler,
• Endüstriyel Yağlar,
• Deniz Yağları,
• Endüstriyel ve Otomotiv Gresleri,
• Endüstriyel ve Otomotiv Yeni Nesil Sentetik Grubu Ürünler

Gücümüzü işini bilen tecrübeli personelimiz,sürekli yenilenme ve hızlı çözüm üretme isteğimizden almaktayız. Ürünlerimiz ve servisimiz sayesinde tüm madeni yağ markaları için tek bir tedarikçi ile çalışmanın getireceği kolaylığı ve verimliliği müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz
YAĞCI MADENİ YAĞLAR'ın vizyonu, sanayi ve endüstri alanında en çok değer yaratan, Madeni Yağ Odaklı Şirketi olmaktır.

Misyonumuz
YAĞCI MADENİ YAĞLAR’ın misyonu, 24 yıllık birikim ve deneyim ile Türkiye Sanayisinin değerlerini koruyarak, tüm çalışma ortaklarına sürdürülebilir değer yaratmaktır.YAĞCI MADENİ YAĞLAR en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Deneyim
1995’den bu yana devamlı gelişen petrol ürünleri ve madeni yağ sektöründeki gelişimleri an ve an takip ederek hem ürünlerin kalitesinin artması, hem de servislerimizin kalitesi ile öncelik olarak müşterimiz menfaati odaklı Denizcilik,Kara taşımacığı,Otomotiv,Sanayii üretimi ve bir çok diğer sektörde madeni yağ tedariği konusunda hizmet veriyoruz.

Ürün ve Hizmetler
Tüm çalışanlarımız ile birlikte temel ilkemiz; müşterilerimizin belirlenmiş ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ürünlerimizi ve hizmeti; sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre standartlarında; sürekli, tam ve zamanında sağlamaktır.